Dukesha e Kembrixhit i ka kërkuar falje audiencës së eventit të vitit, Çmimet e Akademisë Britanike të Filmit dhe Televizionit, mbrëmjen e së dielës.

E ëmbla Kate u kërkoi falje të ftuarve dhe audiencës, pasi u largua nga karrigia, kërkon ndjesë që i la të gjithë të prisnin për të meqë u largua për pak çaste.

Ndërsa princi Uilliam prezantoi fituesin e fundit, Kate u largua, takoi fituesit dhe iu bashkua më pas të shoqit, informon dritare.net

Ishte një çast i adhurueshëm për fansat, teksa shihnin Katen, duke zbritur nga shkallët me shefen e Ekzekutivit të BAFTA-s, Amanda Berry.dardania.com


Flash Lajme