Të dielën mbrëma të famshmit e Hollivudit kaluan tapetin e kuq, në çmimet Grammy. Çdo vit vipat veshin veshje të bukura, ekstravagante, por edhe qesharake. Ndërsa këtë vit, ç’të themi, ka pasur një rekord veshjesh qesharake.

Është për t’u habitur se, në listën e veshjeve më të këqija, futet edhe Jennifer Lopez, e cila mbante veshur një fustan blu të zbehtë, dhe kishte vënë një kapele kauboji në kokë, që na la përshtypjen e një perëndimori të vjetër.

Dritare.net ka sjellë për ju në fotogalerinë më poshtë, veshjet më skandaloze të vipave në Grammy.dardania.com

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.

Foto 1 nga 30


Flash Lajme