Richard Gere dhe bashkëshortja e tij, Alejandra Silva thuhet se kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë, një djalë i lindur në qytetin e Nju Jorkut.

Aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare u bënë prindër të një foshnje të porsalindur disa ditë më parë, sipas revistës spanjolle Hola!, informon dritare.net

Lajmi i bukur i ardhjes në jetë të engjëllit të tyre, vjen 7 muaj para se aktori i Hollivudit, veterani Gere të festojë 70-vjetorin e lindjes.dardania.com

Foto 1 nga 3


Flash Lajme