Këngëtari i njohur kosovar, Ledri Vula i është gëzuar suksesit të ish- të dashurës së tij Dua Lipës, me të cilën ruan ende miqësi

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka arritur sukses në edicionin e 61-të të “Grammy Awards”, duke fituar dy çmime.

 Dua ka  marrë shumë urime nga familjarët, fansa, miq dhe kolegët, por deh një urim ka ardhur edhe nga ish i dashuri i saj Ledri Vula.

Këngëtari i njohur ka vendosur ta uroj publikisht, duke i bërë një një koment në foton e Duas pas përfundimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve.

“Urime”, ka shkruar Ledri, duke e shoqëruar edhe me një duartrokitje./A.C.dritare.net


Flash Lajme