Modelja e njohur, Françeska Jaçe është një ndër emrat më të komentuar dhe të ndjekur në rrjetet sociale, si shkak i jetës luksoze dhe formaver trupore që ka.

“Si ja del e dashur të bësh këtë jetë luksi duke filluar nga rrobat makinat?”, ishte një ndër pyetjet që i ka bërë një fanse Jaçes, në opsionin e Instagramit pyetje-përgjigje.

“Jeta nuk është dhe aq e bukur dhe e thjeshtë siç duket në Instagram pasi aty postohen veç disa fragmente të jetës tënde unë dhe familja ime gjithmonë kemi punuar studiuar dhe ëndërruar kështu ja dal E Dashur! Plus un një herë në ditë ha nuk shpenzoj shumë”, është përgjigjur Françeska./A.C/dritare.net


Flash Lajme