Kim Kardashian po lufton tash e sa kohë me këtë sëmundje, të cilën arriti ta fsheh në mënyra të ndryshme.

Sëmundja bukuroshes iu shfaq fillimisht vetëm në këmbë dhe krahët e saj, por tani i është përhapur edhe në fytyrë dhe nuk po ka më sukses ta mbulojë me mjeshtëri.

Armeno-amerikania 38-vjeçare është tallur në llogari të vete duke publikuar një fotografi të fytyrës me kafe si dhe ekspozoi këmbët seksit.

Lexo po ashtu:

“Mos u shqetësoni, kjo është një yndyrë bimore”, ka shkruan Kimi, e cila deri më tani ka provuar kremra të ndryshme për të eliminuar këtë sëmundje të lëkurës.

Ndryshe, bukuroshen do ta shohim edhe gjatë vitit të ardhshëm në ekranet televizive me projekte të reja.


Flash Lajme