Pak ditë më parë, aktori i Portokallisë, Rezart Veleshnja përmes disa postimeve në Instagram ka treguar se, e dashura e tij e tradhtonte me 4 meshkuj të tjerë.

Por siç duket, gjithë ofendimet dhe të sharat ndaj të dashurës kanë qenë si pasojë e hakerimit të Instagramit. Këtë të martë, aktori me disa foto tjera në Instagram ka konfirmuar se lidhja e tyre po ecën shumë mirë dhe nuk ka ndryshuar aspak pavarësisht atij çasti të hidhur.

Në një screenshot të telefonit të tij shohim foton e një femre bionde dhe disa mesazhe dërguar nga “dashuria”.  Në foton e publikuar Rezarti shkruan: “Të dua!”dardania.com


Flash Lajme