Mëngjesi është kaq i ëmbël për të gjithë saqë të gjithë do dëshironin të qëndronin brenda në shtëpi me pizhame duke shijuar cdo minutë. Por jo të gjithë e kanë këtë luks, sepse duhet të vrapojnë për në punë që në mëngjes, ndoshta dhe pa grënë ose pirë dicka të ngrohtë.

Por mëngjesi në shtëpinë e blogerers italiane nis krejt ndryshe, ngrohtë, bukur dhe të lumtur Chiara uron mirëmëngjes me një foto ku shfaqen Leo dhe Fedez.

Të dy duke qeshur, për Chiarën ky është mëngjesi më i  bukur që mund të ketë./A.C/dritare.net


Flash Lajme