Sot ajo është një nga moderatoret sportive më të komentuara deh të dashura të publikut.
Eva Murati shpesh është përfolur në media dhe për projektet e saj lidhur me aktrimin dhe foto sensuale që ndan në rrjetet sociale.

Nuk mbetet jashtë përfoljeve mediatike dhe lishja disa vjeçare me djalin e ish Kryetares së Kuvendit, Jozefina Topallit.

Ndërkohë ajo ka ndarë një foto knga koha kur ende nuk ishte bërë e famshme. E dalloni dot cila është mes mikeshave të saj. /Gazeta Express/


Flash Lajme