Ajo publikon çdo ditë fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj, teksa nuk mungojnë herë pas here edhe imazhet provokuese.

(Foto: Jon Kopaloff/Getty Images/Guliver)

Së fundmi, këngëtarja shqiptare ka treguar për fansat tatuazhin e ri që ka realizuar në trupin e saj.

Lexo po ashtu:

Bëhet fjalë për dorën e saj të majtë, në të cilën ka shkruar fjalën “Power (Fuqi)”, me shkronja me ngjyrë.

(Foto: Mr.K.tatoo/InstaStory)

Ky tatuazh i saj është pëlqyer shumë edhe nga fansat, teksa në trupin e këngëtares janë tashmë mbi 27 tatuazhe.

(Foto: Rita Ora/InstaStory)

Rita përndryshe pritet të prezantohet në “Brit Awards” më datë 20 shkurt, ku garon për çmimin “Videoja muzikore e vitit”.

“Let you love me” dhe “For You” (bashkëpunim me Liam Payne), janë dy klipet muzikore që e kanë nominuar këngëtaren në këtë kategori.

(Foto: Frazer Harrison/Getty Images/Guliver)

E njëjta më pas në fillim të muajit mars, do të fillojë turin e saj botëror të koncerteve, për të promovuar albumin e saj më të ri “Phoenix”.

Ndërkohë, momentalisht, ajo është duke realizuar fushatën e saj reklamuese për markën e famshme botërore, “Escada”.

(Foto: Frazer Harrison/Getty Images/Guliver)


Flash Lajme