Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, teksa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

Lexo po ashtu:

Një të tillë, Tayna e ka publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram, ku shfaqet me veshje provokuese në vaskë.

Ajo mban një shihe me alkool dhe cigare në dorë, ndërsa është duke folur në telefon.

“A bon me fol”, ka shkruar reperja në mbishkrimin e fotografisë, në të cilën shfaqet mjaft atraktive.

Tayna tash e sa kohë ka rrëmbyer vëmendjen e publikut, jo vetëm për muzikën por edhe paraqitjen e saj.

“A je” mban titullin kënga e fundit e reperes, të cilën ajo e solli në bashkëpunim me reperin Ledri Vula.

Në muajt në vazhdim, ajo pritet të sjellë për fansat projektin e ri muzikor.


Flash Lajme