Blogerja e famshme italiane,  Chiara Ferragni na tregon cdo herë momente nag puna dhe familja e saj. Këtë herë Chiara ka postuar një video të shkurtër në Instastory, ku Fedez i po luan në një vegël muzikore, e djali i tyre Leo, po ndjek ritmin e babit.

Sipër videos Chiara shkruan: “Ai e do muzikën”.Me dy prindër kaq të sukesshëm dhe të njohur në profesionet e tyre, sigurisht që dhe Leo kur të rritet mund të jetë një emër i njohur i showbizit në botë.

Por me këtë video Chiara ka besimin se djali saj ka vesh muzike dhe e don atë./A.C/dritare.net


Flash Lajme