Irina Shayk, e cila ishte mikeshë e mirë me këngëtaren amerikane, duket se nuk ka qëndruar indiferente ndaj gjithë kësaj historie.

Bukuroshja ruse ka ndërprerës së ndjekuri në Instagram artisten duke shtuar spekulimet se tashmë nuk ka miqësi mes tyre.

Në fakt, Irina deri më tani nuk ka folur rreth sagës se çfarë ndodhi në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar.

Ish-modelja në të njëjtën mënyrë kishte vepruar edhe kur kishte përfunduar romancën me futbollistin e Juventusit, atëbotë të Real Madridit, Cristiano Ronaldon. E gjithë kjo kishte ardhur pasi dolën raporte se portugezi e kishte tradhtuar me disa modele të tjera.

Lexo po ashtu:

Performanca e Gagas dhe Cooperit në Oscar u përshkua prej shumëkujt si shumë intime dhe prekëse.

Megjithëse Irina dhe Gaga nuk patën probleme gjatë ndejave të organizuara pas ndarjes së çmimeve, duket se gjithçka ka përfunduar ditën e nesërme.

Lexo po ashtu:

Ndryshe, Cooper dhe Shayk tashmë kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë dhe kanë një fëmijë.


Flash Lajme