Ajo ka gati një këngë shqip në duet me motrën e saj, Norën, e cila pritet të publikohet së shpejti.

Era përndryshe vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Jo rrallë herë, këngëtarja ndan me ndjekësit edhe ndonjë fotografi provokuese, duke nxitur imagjinatën e fansave të saj.

Lexo po ashtu:

Së fundmi, Era ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqet mjaft atraktive në të bardha.

Ajo ka vënë në plan të parë të pasmet e saj, ndërsa është dukur edhe më joshëse me një kapele kauboji në kokë.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat e saj.


Flash Lajme