Aktorja e njohur Almeda Abazi, për pak kohë do të bëhet nënë për herë të parë. Nga postimet e mëparshme në Instagram n aka teguar se pret një djalë.

Si një nënë e ardhshme, Almeda është shumë e emocionuar dhe këtë moment të bukur të jetës së saj ka preferuar ta ndajë edhe me fansat përmes rrjeteve sociale.

Tashmë i kanë mbetur pak ditë nga pritja e ëmbël, Almeda ka publikuar për fansat disa Instastory foto të barkur të rrumbullakosur, dhe gjithashtu në foton e fundit ka treguar edhe muajin e shtatzënisë, pra në të 8-in. Vetëm 4 javë e ndajnë tashmë Almedën nga lindja e djalit./A.C/dritare.net


Flash Lajme