Këngëtarja e njohur shqiptare Greta Koçi ka publikuar sot këngën e saj më të re, e cila titullohet “E kuqe”.

Këngët e Gretës gjithmonë janë pëlqyer dhe komentuar nga publiku shqiptar, por edhe me këngën e fundit nuk ka si të ndodhë ndryshe.

Shihet që videoklipi ështrë realizuar te Kalaja e Tiranës, e ndërsa Greta ka shkëlqyer e veshur me fustanin e kuq, duke ju përshtatur edhe këngës./A.C/dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@gretakoci1) on


Flash Lajme