Edhe pse tre vjet më parë në një intervistë për revistën “Allure” tha se ishte penduar për tatuazhin që bëri në moshën 18-vjeçare dhe se ajo nuk i pëlqen më, duket se nuk do të ndalet me ato.

Domethënë, Jessica ka bërë një konstelacionin me shenjat horoskopike të tre fëmijëve të saj – Honor Marie Warren, Hayes Alba Warren dhe Haven Garner Warren – në parakrahin e dorës së majtë.

(Foto by Matt Winkelmeyer/Getty Images/Guliver)

“Honor – Binjakë, Heven – Luan dhe Hayes – Bricjapi”, ka shkruar bukuroshja përkrah të fotografisë së publikuar në llogarinë personale në Instagram.

Ndërkohë, sipas shkallës së filmave më të këqij që janë filmuar në njëzet vjetët e fundit, janë filmat kryesisht ku rolin kryesor e ka luajtur ajo.

Ndryshe, bukuroshja është duke punuar në projekte të reja filmike që do t’i sjell gjatë këtij viti kalendarik.


Flash Lajme

Më të lexuarat