Ndërkohë, ajo vazhdon punën edhe projektet tjera muzikore që do t’i sjellë gjatë muajve në vazhdim.

Bebe Rexha është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, këngëtarja shqiptare ka publikuar disa fotografi në InstaStory, duke treguar një ditë të zakonshme nga përditshmëria e saj.

Foto: Bebe Rxha/InstaStory

Ajo ka shijuar një shëtitje me qenin e saj në një nga parqet e Los Angelesit, ku në prapavijë shfaqen shkronjat e Hollywoodit.

Tërheqëse dhe me dukje atraktive, Bebe Rexha tregoi se edhe ditët e saj të zakonshme janë të thjeshta, dhe mundohet t’i shijojë në maksimum.


Flash Lajme