“A pot pëlqen” ishte projekti që i dha asaj suksesin më të madh në karrierë, dhe e njëjta këngë u dëgjua shumë edhe në disa prej shteteve lindore.

Në disa prej këtyre shteteve, Enca ka krijuar fansa të shumtë, dhe tani është gati të mbajë një koncert në një prej këtyre shteteve.

Këngëtarja ka publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram një video, ku shfaqet duke dhënë një intervistë për mediat irakiane.

Ajo madje ka paralajmëruar edhe një koncert në provincën e Irakut, Kurdistan.

“Shihemi së shpejti Kurdistan”, ka shkruar Enca në mbishkrimin e videos.


Flash Lajme