Duka dhe Dukesha e Kembrixhit, kaba bërë disa dalje publike këtë jave, por të mërkurën çifti u largua nga kamerat, për një takim sekret në pallatin mbretëror.

William dhe Kate morën pjesë në një takim në Kensigton Palace.

Ende nuk dihet saktësisht se për çfarë u zhvilluar. Por, mendohet se për të diskutuar në lidhje me disa projekte të Kate dhe William, në lidhje me shëndetin mendor të meshkujve dhe fëmijëve, mungesën e strehimit, gjuetinë e paligjshme, artin, sportin etj./E.B-dritare.net


Flash Lajme