Pak ditë pas ndarjes së mimeve Oscar, ku lajmi për romancën mes Ledy Gaga dhe Bradley Cooper bëri bujë, shpërtheu dhe një lajm më interesant ku të gjithë mediat ndërkombëtare shkruajtën se Gaga është shtatzënë.

Por pas kësaj zhurme jo të këndshme që u krijua, vetë këngëtarja ka dhënë një konfirmim për këtë lajm, në formë ironie: ‘Thashethemet se unë jam shatzënë? Po, jam shtatzënë me LG6’- përmes një statusi në Twitter.

Ata që e bënë shtazënë Ledy Gagën nisën të mendonin edhe se kush është babi i fëmijës.

Por gjithsesi këngëtarja nuk i la të lodhen shumë, duke j’ua dha përgjigjen e vërtetë, e në këtë mënyrë e shfrytëzoi këtë deklaratë më shumë për albumin e saj sesa për thashethemet./ përshtati nga BAZAAR/A.C/dritare.net


Flash Lajme