Modelja e famshme Kourtney Kardashian, është një ndër emrat e showbizit në botë, për të cilën përflitet shumë si shkak i stilit të saj, si dhe komentohet e ndiqet jashtëzakonisht shumë në rrjetet sociale.

Ne të dritare.net sot në këtë artikull do t’iu tregojmë disa fotografi të ndryshme që tregojnë transformimin e mrekullueshëm të Kourtney Kardashian ndër vite.

Përgjatë rrugës së saj të gjatë në botën e modës, shikoni në të gjitha fotografitë veshjet e saj më të bukura që ka veshur.

Nëse fotot nuk ju shfaqen klikoni këtu.

Foto 1 nga 14

2009


Flash Lajme