Është një ndër këngëtaret më të reja të estradës shqiptare, por kjo nuk e ka penguar atë të arrijë sukses si shumë të tjerë.

Kida përveçse ka një zë unik dhe ka sjellë gjithmonë këngë që janë pëlqyer nga të rinjtë, di të ruajë më së miri edhe format trupore.

Përmes një postimi në Instastory, këngëtarja nga palestra ka treguar trupin, ku duket se rezultatet kanë filluar të duken që tani./A.C/dritare.net


Flash Lajme