Ajo nga disa u komplimentua, e nga disa u kritikua për përdorimin e fjalisë që u bë virale “A bon me fol?”.

Kënga e saj e re titullohet “Kce” dhe u publikua ditë më parë.

Këngëtarja nxiti reagime me projektin, ndërkaq menjëherë shfrytëzoi rastin për të shkuar në pushim.

Ajo ka publikuar imazhe në Phuket të Tajlandës, ndërkaq nuk tregoi se me kë shoqërohet.

Nuk dihet nëse Tayna është atje me të dashurin e saj që po e mban të fshehur, apo ka shkuar me ndonjë shoqe.


Flash Lajme