Këngëtarja  me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, goditi me veshjen e saj në tapetin kuq, të mbrëmjes së djeshme, në iHeartRadio Music Awards 2019.

Këngëtarë të njohur u mblodhën në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve në Teatrin Microsoft, në Los Angelos.

Bebe ishte veshur shumë elegante, me një kostum serioz të zi dhe një kapelë të zezë.

Bebe fitoi çmim për këngën më të bukur “country”, për “Meant to be”, bashkëpunim i saj me Florida Georgia Line./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 5


Flash Lajme