Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Bebe Rexha, është takuar me grupin e famshëm amerikan Backstreet Boys.

Me djelmoshat e famshëm të viteve të 90-ta që u themeluan në Florida të Shteteve të Bashkuar, Rexha është takuar në një ngjarje në Amerikë ndërsa të gjithë bashkë ata kanë kënduar këngën ikonike “I want it that Way”.

E derisa katër vokalistët e grupit e kjëndojnë pjesën e tyre, kur radha vije që Bebe Rexha ta këndojë refrenin, këngëtarja stepet dhe bllokohet.

Ajo nuk nxjerr dot asnjë fjalë nga kënga dhe është një moment tejet qesharak dhe simpatik. /Prive.al

View this post on Instagram

Honestly the nicest dudes ever. Only if young Bebe would of known this was going to happen one day ??? I failed miserably btw… @backstreetboys #iheartawards2019

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on


Flash Lajme