Por, gëzimi i tyre nuk zgjati as 48 orë kur ish-sportisti u akuzua për tradhti ndaj të fejuarës.

Në fakt, ish-shoku i skuadrës së Rodriguezit, Jose Canseco e akuzoi se ka tradhtuar me ish-gruan, Jessica Canseco.

Kjo e fundit e gjendur përballë presionit të madh ka reaguar përmes llogarisë personale në Twitter duke i hedhur poshtë të gjitha spekulimet.

“Jose po bën akuza false. Unë e njoh Alex prej shumë vitesh dhe nuk e kam parë për të paktën 5 vite. Sigurisht që nuk kam fjetur me të”, tha ajo duke sqaruar se i ka marrëdhëniet e mira me ciftin Rodriguez-Lopez.

Lexo po ashtu:

Nuk munguan edhe disa fjalë për ish-bashkëshortin “Sa për Jose, ai mund të vazhdojë të luajë me miqtë e tij alienë”.


Flash Lajme