“Sally Walker” titullohet projekti më i ri i bukuroshes

Ajo kështu bëhet gati për lansimin e projektit të ri të saj, një mixtape, që prej se është konfirmuar si një artiste e pavarur.

Videoklipi po ashtu është lansuar dhe ka skena interesante xhirimi.

“In My Defense” është mixtape i ri i Iggyt që lansohet shumë shpejt.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All