Në një nga fotot që Xhensila Myrtezaj ka publikuar së fundmi kanë ardhur komente negative në lidhje me vajzën e çiftit. Fakti që Xhensila dhe Besi deri më tani nuk kanë postuar asnjë foto të vajzës së tyre, Ajkës ka bërë që një fanse të komentoj në profilin e Xhensilës duke aluduar se ka gjetur sekretin e jetës së këngëtares dhe bashkëshortit të saj, Bes Kallaku.

Por shikoni si i kthehet Xhensila.

‘’Njeri i ndyre, njeri psiqik. Vajza ime gezon shendet te plot, e na gezon cdo dit . Eshte drit dielli pa asnje mangesi. Ta them une pse nuk e nxjerr vajzen, eshte aq e paster e kulluar sa qe nuk dua ta bejn pis as portalet, as shpirtarat e humbur si puna juaj. Kurr s’kam replikuar me asnje koment , po kjo eshte e paverteta me e shemtuar qe me kan lexuar syt. Per te gjithe plerat e semure si puna juaj, ferri eshte pak, qe prekni ne pastertine e engjejve me te pavertetat me monstruoze. Te shpikej deri ktu, kurre. Dhe ju portaleve, do ju lutesha te mos bini ne nivel te semuresh shpirterisht dhe te beni lajm nga ky mllef e dashakeqesi. Behuni me profesionale dhe mos u bashkoni ne llum.’’/A.C/dritare.net


Flash Lajme