Këngëtarja e njohur shqiptare Vesa Luma së bashku me bashkëshortin e saj, këngëtarin Big Basta jetojnë në Zelandën e Re.

Atje ka zgjedhur të jetojë për një jetë më të mirë e më të bukur pranë të dashurve të saj, por vazhdimisht e viziton Shqipërinë edhe Kosovën.

Pas sulmit që ndodhi sot në Zelandën e Re, lajm ky që tronditi gjithë botën, nuk ka lënë pa bërë një reagim edhe Vesa, duke qenë se jeton në këtë vend.

‘Lutje për të gjithë vendin tonë të bukur dhe ngushëllime për familjet që kanë humbur të dashurit e tyre sot’-shruan Vesa./A.C/dritare.net


Flash Lajme