Blogerja e famshme italiane Chiara Ferragni para disa orësh ka bërë një sondazh në Instastory duke kërkuar nga ndjekësit e saj të tregojnë se kujt i ngjan më shumë Leo, asaj apo Fedez, bashkëshortit të saj.

Më pas ka publikuar edhe rezultatin, ku vetëm 7% kishin votuar për Fedez, dhe 93% kanë thënë se i ngjan Chiarës. Dhe në të vërtetë, duke bërë një krahasim të Leos tani me foton ku Chiara është e vogël, ngjajnë si të ishin binjakë./A.C/dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat