Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Dafina ka publikuar për fansat një video mjaft provokuese në rrjetin social Instagram.

Lexo po ashtu:

E veshur me minifund dhe me ngjyra të ndezura, këngëtarja ka vënë në pah këmbët e saj atraktive.

Ndër to, bien në sy tatuazhet e shumta që ajo ka realizuar përgjatë trupit, të cilat i japin asaj një pamje edhe më provokuese.

Përndryshe, Dafina po vazhdon të shijojë suksesin e këngës së saj më të fundit “A e man n’men”.


Flash Lajme