Tiramisuja është një ndër ëmbëlsirat më të pëlqyera edhe nga shqiptarët jo më për italianët që nga ata e kemi huazuar. Në një pasdite të diele ku të gjithë familjet mblidhen bashkë pas një jave të lodhshme, gatuajnë ushqime dhe nuk konsumojnë ushqime nga restorantet.

Chiara Ferragni na ka treguar para pak minutash përmes një postimi në Instagram, se tiramisuja është më e mira. Të tre së bashku, Leo, Fedez dhe Chiara ka pozuar para pjatës me tiramisu. Na tregoni dhe ju çfarë gatuat sot, dhe sa ju pëlqen kjo ëmbëlsirë./A.C/dritare.net


Flash Lajme