Rita Ora është tronditur kur pa se kishte veshur madhësinë e gabuar të sytjenave.

Këngëtarja ndau me tifozët e saj një foto në sytjena, duke i inkurajuar ata që ‘të matin veten’.

Rita, 28-vjeç, vuri foton në Instagram derisa qëndronte në banjë.

“Ekuipazh i rehatshëm i skuadrës. Vetëm mora përmasat e mia të sytjenave dhe e kuptova se kisha veshur madhësinë e gabuar gjatë gjithë kohës! Zonja matni sytjenat tuaja dhe do të befasoheni këndshëm! Përveç nëse është e paqëllimshme natyrisht”, shkroi Ora, transmeton Ksp..

Tifozët e Rita ndanë rrëfimet e tyre, duke e lavdëruar atë për postin e saj të sinqertë.

“Unë gjithmonë mendova se isha një filxhan B, u befasova këndshëm për të gjetur se jam në të vërtetë një C”, tha njëri.

Një tjetër shkroi: “Unë kam qenë atje! Ishte e veshur gabim për shumë kohë!

Ndërkohë Rita është single pas ndarjes nga aktori  Andrew Garfield, pas katër muajsh qëndrimi në lidhje.

Këngëtarja thuhet se është shkatërruar nga ndarja, pasi Andrew donte një ‘jetë private’./E.D-Dritare.net


Flash Lajme