Elvana Gjata mbrëmë publikoi projektin e ri me titull “Pa Dashuri”.
Elvana Gjata ka lansuar këngën “Pa Dashuri”, e cila njëherësh është kolonë zanore e filmit “2 gisht mjaltë”, shkruan lajmi.net.

Reperi Lyrical Son u kujdes për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge, ndërsa Elvana e falënderon publikisht, duke thënë se ishte kënga që preku zemrën e saj.

“Nisi nga @lyricalson ,kur mora nje telefonate prej tij per kete kenge qe donte te me dhuronte dhe preku zemren time..
Bashke me @ermalmamaqiofficial u dashuruam me muziken e saj dhe vendosem pa asnje dyshim te ishte kolona zanore e filmit #2gishtmjaltë
Faleminderit @lyricalson ty dhe Arsim Bunjaku!
#padashuri
Uroj tju pelqej??”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Nisi nga @lyricalson ,kur mora nje telefonate prej tij per kete kenge qe donte te me dhuronte dhe preku zemren time.. Bashke me @ermalmamaqiofficial u dashuruam me muziken e saj dhe vendosem pa asnje dyshim te ishte kolona zanore e filmit #2gishtmjaltë Faleminderit @lyricalson ty dhe Arsim Bunjaku! #padashuri Uroj tju pelqej?? @kmaster.official @pintofficial

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on


Flash Lajme