Fiona Gllavica ka treguar se kur do të pranonte të dilte tërësisht e zhveshur në një rol.
Fiona Gllavica e njohur për publikun si Pajtesa në serialin “Çka ka shpija”, ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Aktorja ka folur lidhet me planet që ka si në profesion ashtu edhe në jetën personale, madje zbuloi se planifikon martesën.

E pyetur nëse do të pranonte një rol ku duhet shfaqur nudo, ajo tregoi se kur do të pranonte të paraqitej e zhveshur në atë rol.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe kuptoni se çfarë tha Fiona Gllavica. /Lajmi.net/


Flash Lajme