“Gol duam gol” është titulli i kësaj kënge që është realizuar në bashkëpunim me Federatën e Futbollit të Kosovës, tifozët e Përfaqësueses “Dardanët” dhe ‘#BordineBordëve’ – thuhet në njoftimin e publikuar në faqen e RRecords në Facebook.

Ky është versioni me tekst i këngës, ndërsa videoklipi zyrtar xhirohet me datë 25 mars, gjatë ndeshjes Kosovë – Bullgari në stadiumin “Fadil Vokrri” .

Jehona Lumi dhe Florent Abrashi interpretojnë në këtë këngë që është realizuar nga Rinor Ukimeri (RRecords).

Organizator i projektit është Emir Krasniqi, ndërsa është një ripërpunim i këngës së grupit “Lindja”. //


Flash Lajme