Sipas TMZ, aktorja 51-vjeçare dhe futbollisti 33-vjeçar janë sërish bashkë dhe e kanë rikthyer lidhjen e tyre qe disa javë.

Megjithatë, sipas burimeve, futbollisti i Marseille është duke e mbajtur Pamelan larg miqve dhe familjarëve të tij, pasi që çifti dëshiron të kalojë kohë vetëm.

Anderson ishte zhvendosur për të jetuar në Francë kur u lidh për herë të parë me Rami, edhe pse kishte thënë se nuk priste që romanca e tyre të zgjaste.

Lexo po ashtu:

“Le të qëndrojmë në dashuri aq sa jemi të dashuruar… Ai është fantastik. E dua, natyrisht. Duhet të kesh guxim dhe t’i shijosh gjërat”, kishte thënë ajo në një intervistë të mëhershme për The Sun.

Në shtatorin e vitit të kaluar, Page Six ka raportuar se Pamela u nda nga futbollisti, sepse mendonte se marrëdhënia e tyre ndikonte negativisht në obligimet e Adil Rami si baba. //


Flash Lajme