Drini Zeqo i ftuar në programin “My Living, në Vizion Plus, ka folur për stilin e tij të jetesës dhe për planet e tij në media.

Ai tregoi sesi e niste ditën, për punën e tij në Klan dhe ç’ndodh në mbledhjet e “Opinion”

“Çfarë nuk ka aty. Edhe të bukura, edhe jo të bukura edhe ulërima. Edhe teshtima. Mbledhjet janë rutinë e përditshme. Blendi i drejton vetë mbledhjet, gjithmonë. Është i fokusuar të pjesa e mbrëmjes, te ajo që do bëjë në emision. Mbarojmë gjithë punët që kemi për të bërë. Dikush merret me të ftuarit, dikush merret me kronikat, dikush merret me pjesën online, Facebook, Instagra, dikush punon për një emsion në avancë.,- tha Drini në intervistën e tij me gazetarin Arion Muça./E.B-dritare.net


Flash Lajme