Këtë të shtunë, në programin “My Living”, në Vizion Plus, ishte e ftuar në një rrëfim për jetën personale dhe stilin e jetesës,  ish-deputetja  e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri.

Ajo tregoi sesi e bashkëshortin e saj nuk e thërret asnjëherë me emër, por i thoshte gjithmonë “Zemra”, kur e thërriste.

“Burrit nuk i thërras në emër, por vetëm ‘Zemra’. Te dua” i them disa herë në dite” , u shpreh ajo gjatë intervistës./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat