Nënat e famshme janë gjithmonë në vëmendje të publikut dhe është vënë re kohët e fundit një “binjakëzim” në veshje, me vajzat e tyre. Jo vetëm vipat, por edhe nënat e tjera e praktikojnë këtë mënyrë veshje.

Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë sesi mamatë e famshme janë kombinuar me vajzat e tyre. Mos i humbi fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtu

Foto 1 nga 20


Flash Lajme

Më të lexuarat