Aktorja britanike Charlotte Kirk deklaroi për mediat britanike se shumicën e roleve i ka fituar përmes shtratit, pasi ishte vetë ajo që dëshiroi një gjë të tillë.

James Paker, miliarder dhe ish-i dashuri i Mariah Carey, i dërgoi Charlotte një sms në të cilin ajo ftohej urgjentisht të shkojë në hotelin Bel Air.

“Eja menjëherë. Kam rastin e jetës për ty dhe do të të njoh me njeriun më të rëndësishëm”.

Charlotte në atë kohë kishte vetëm 21-vjeç dhe në hotel ajo u njoftua me kreun e studios së Warner Bros, me të cilin kaloi më shumë se dy orë në dhomë, shkruan Daily Mail.

Ai aktualisht është nën hetime për shkak të këtij skandali, ndërkohë që publikisht ka kërkuar falje,transmeton Ksp.

Charlotte i është vënë në mbrojtje atij, pasi thotë se disa herë ka fjetur me të, pasi ashtu ajo kishte dashur.

Korrespondenca e tyre përmes SMS u botua si pjesë e hetimit, dhe Daily Mail raporton se ajo kishte role sipas një marrëveshje të tillë në filma si “Vice”, “Ocean’s Eight” dhe të tjerë./E.D/dritare.net


Flash Lajme