Njerëzit ndahen në dy grupe: ata që duan që të tjerët t’i shohin fotot e tyre të fëmijërisë dhe ata që dëshpërimisht duan t’i fshehin. E njëjta gjë vlen edhe për të famshmit.

Sot do të donim të flisnim për yjet që nuk kanë frikë të ndajnë fotot e tyre të vjetra në internet dhe pastaj të kënaqen me mijëra pëlqime dhe komente. Nuk është për t’u habitur, pasi të gjithë fansat janë kureshtarë të shohin të famshmit e tyre të preferuar, si kanë qenë më parë.

Dritare.net nuk mund të qëndronte larg nga fotot e vipave, të shkrepura në kohën, kur ata as nuk e dinin se do të bëheshin të famshëm.

 1. Kit Harington

 1. Anne Hathaway

 1. Dita Von Teese

 1. Jessica Biel

 1. Norman Reedus

 1. Amanda Seyfried

 1. Kyle MacLachlan

 1. Winona Ryder

 1. Juliette Lewis

 1. Ozzy Osbourne

 1. Hilary Swank

 1. Evan Peters

 1. Vanessa Hudgens

 1. Rosie Huntington-Whiteley

 1. Iggy Pop

 1. Mads Mikkelsen

 1. Connie Britton

 1. Til Schweiger

 1. Halle Berry

 1. Benedikti Cumberbatch

A i njohët të preferuarit tuaj? Ndani me ne mendimet tuaja!/Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net


Flash Lajme