Mbrëmjn e së martës, në shtëpinë e Chiarës, Fedez dhe Leos kishte festë. Tamam si në përralla e kanë parë të gjithë prej videove dhe fotove që ka postuar mami Chiara,  festën e ditëlindjes së Leos.

Djali I blogeres së famshme italiane dje festoi ditëlindjen e tij të parë, dhe nuk i munguan as tullumbasat blu si ngjyrave e syve të tij, as tortat gjigande e me plot kukulla dhe mitive për fëmijë.

Dhe në fund të festës Chiara poston edhe një video të shkurtër teksa mundohet të Leon të eci vetë./A.C/dritare.net

Shikoni të gjitha fotot në galerinë më poshtë, duke klikuar këtu

Foto 1 nga 9


Flash Lajme