Kida ka ndarë imazhe të reja me ndjekësit në llogarinë e saj ‘Instagram‘, shkruan GazetaBlic.Orhidea Latfi, është njëra nga këngëtaret e estradës e cila shpesh publikon fotosesione.E veshur me një bluzë të bardhë, Kida ka ekspozuar barkun e sheshtë ka vendosur edhe një makijazh i cili po i përshtatet shumë mirë me veshjen.

Ajo ka marrë komente të shumta nga fansat, dhe kjo vije natyrshëm pasi që artistja shqiptare ka shumë fansa të cilët e pëlqejnë muzikën dhe artin e saj.Shikojeni fotot:


Flash Lajme