Duka dhe Dukesha e Cornwallit janë duke zhvilluar një vizitë në Shën Vincent dhe Grenadinet, si pjesë e turit të tyre të pranverës të Karaibeve. 71-vjeçarja, Camilla duket e mahnitshme veshur me një këmishë të gjatë rozë dhe një palë pantallona të bardha, teksa mbërriti në Shën Vincent.

Por edhe princi Charles nuk mbetet pas.

Shihni më shumë foto në galerinë më poshtë!dardania.com

Foto 1 nga 18


Flash Lajme