Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili, ka thënë se deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani, është e vetmja.Artistja postoi një fotografi të saj në Instagram, me përshkrimin “The Only One”.Imazhi mori mijëra pëlqime dhe goxha shumë komente.Kjo nuk është hera e parë që Adelina ka treguar simpatinë e saj për anëtarët e LDK-së.Këngëtarja dihet që ishte adhuruese e ish-Presidentit të Kosovës Ibrahim Rugova, tashmë të ndjerë.


Flash Lajme