Si miljarderja më e re në botë është e pamundur që vëmendja ndaj Kylie Jenner të mos jetë e madhe.

Që prej janarit të këtij viti, fansat e Kylie aludojnë se ajo është shtatzënë, por askush nuk ka patur asnjë provë konrkete për këtë, të paktën deri tani.

Kylie ka postuar së fundmi një foto me vajzën e saj Stormi dhe pikërish kjo foto dhe përshkrimi krahas saj nga Kylie ka rinisur sërish aludimet se Kylie po pret bebin numër 2.

“Vajza ime është mbërthyer pas meje si ngjitës kohët e fundit”, ka shkruar Kylie.

Fansat mendojnë se kjo është një shenjë që tregon se Kylie është shtatzënë, sepse fëmijët e ndjejnë më së miri këtë gjë.

Pak muaj më parë vetë Kylie publikoi një foto duke i bërë të gjithë të dyshojnë për një shtatzëni, por më pas i hodhi poshtë të gjitha thashethemet.


Flash Lajme