Pop superylli ka blerë shtëpinë e tij në vlerë prej 8.5 milionë euro.

Sipas Los Angeles Times, rezidenca e stilit Monterey Colonial, ishte ndërtuar në vitin 1932 dhe së fundmi u renovua nga dizajneri Charles Infante.

Kjo shtëpi ka një hapësirë të mrekullueshme prej pesë dhomave të fjetjes, shtatë banjo, një librari dhe një dhomë të ndejës.

Bieber dhe bashkëshortja e tij Hailey Baldëin ka kohë që po kërkojnë një rezidencë permanente.

Çifti kanë banuar me qera, ndërsa Bieber shiti shtëpinë e tij te Khloe Kardashian për 7.2 milionë dollarë.


Flash Lajme