Ndodhi kjo sërish në prag të ndeshjes së Kosovës, ku prezantuesja seksi u përkujdes që të shfaqë linjat trupore.

Me veshjen që i përshtatet momentit për ndeshjen e përfaqësueses së Kosovës, Elmira tregoi pse është prej femrave më atraktive shqiptare.

Bukuroshja 21 vjeçare ishte vazhdimisht në përcjellje të përfaqësueses dhe duket se është ogur i mirë për ekipin e Kosovës.

Kjo pasi që Kosova barazoi 2-2 me Danimarkën në stadiumin Fadil Vokrri.

Elmira Sadrija më parë ishte pjesë e Klan Kosovës.


Flash Lajme